ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Український час хочуть наблизити до російського

Розгляд законопроекту законопроекту «Про порядок обчислення часу на території України», намічене на сьогоднішнє засідання Кабміну, відкладено. За даними міністра з питань надзвичайних ситуацій Віктора Балоги, причиною такого рішення стала позиція міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, який вважає за необхідне внести в законопроект положення про перехід Україну в 3-й часовий пояс.

У тому варіанті, який був підготовлений для розгляду членами уряду сьогодні, норма, яка цікавить Бориса Колесникова, відсутня. Автори документа пропонують скасувати річне переведення стрілок годинника, зберігши в Україні природний – зимовий – режим відліку часу доби.

Однак такий варіант, схоже, не цілком задовольняє Бориса Колесникова. За словами Віктора Балоги, міністр інфраструктури переконаний, що двогодинна різниця з сусідньою Росією, де недавно відбулося скасування переходу на зимовий час, створить незручності російським туристам, які приїжджають в нашу країну. Щоб зробити їх перебування в Україні комфортнішим, Борис Колесников пропонує відмовитися від відліку в поясах в рамках чинного 2-го часового поясу і перейти в 3-й часовий пояс, за яким визначає час РФ. Для внесення відповідних пропозицій законопроект про час відправлений на доопрацювання.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами