ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Українські чиновники не хочуть до Європи – Єврокомісія

Заступник міністра МЗС Павло Клімкін поінформував листом віце-прем’єра Андрія Клюєва про хід підготовки угоди між Україною та ЄС про запровадження безвізового режиму. Представник зовнішньополітичного відомства поінформував, що Єврокомісія звинувачує українську сторону в затягуванні підготовки даного документа.

За даними ЗМІ, претензії Єврокомісії базуються на тому, що наша країна не виконала три пункти першої фази програм дій з надання безвізового режиму. Зокрема, не прийняті закони про біометричні закордонні паспорти і про організацію незалежного антикорупційного відомства, а також не затверджена стратегія боротьби з дискримінацією і не прийнятий антидискримінаційний закон.

На думку Павла Клімкіна, від того, як скоро і в якому вигляді будуть вирішені ці питання, залежать терміни переходу Україні від першої фази програми підготовки угоди до другої.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами