ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Міністр дозволив не платити за вигадані комунальні послуги

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк визнав, що комунальні підприємства допускають зловживання при виставленні рахунків споживачам. Гроші за послуги беруть, а роботи – не виконують.

За словами міністра, житлово-експлуатаційні організації зобов’язані проводити певний спектр робіт, які необхідні для підтримки житла та прибудинкової території в задовільному стані. Однак факт надання таких послуг і ступінь їх якості на ділі ніким не контролюються. Ця обставина спокушає працівників ЖЕКів роботи не проводити, а гроші за них з мешканців збирати.

Такий стан справ не має право на існування. Громадяни, нагадав міністр, повинні платити лише за ті послуги житлово-комунальної сфери, які були їм реально надані. Якщо послуга не надана, ніхто не зобов’язаний за неї платити – заявив Анатолій Близнюк. Якщо послуга надана не в повному обсязі, то її вартість необхідно перерахувати.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами