ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon ТЕЦ працюватимуть на вугіллі

За 2-3 роки влада обіцяє повністю перевести роботу вітчизняних ТЕЦ на водовугільну суміш замість дорогозатратних імпортних енергоносіїв. Робота в цьому напрямку вже ведеться, повідомив заступник директора Департаменту з питань нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Міністерства енергетики та вугільної промисловості Костянтин Бородін.

За його словами, на сьогоднішній день участь в експерименті ведеться на котельні в місті Нововолинськ Волинської області та в місті. Таким чином, економія на газі складе близько 3 мільйонів кубометрів у першому випадку, і дозволить заощадити кошти в розмірі 40 млн дол на другому експериментальному майданчику.

Бородін зазначив, що, крім використання вугілля, Україна буде спрямовувати зусилля на залучення інших енергоресурсів з інших країн, не вдаючись до допомоги російського газу.

«Через 2-3 роки радикальне зменшення залежності нашої економіки від дорогих імпортних енергоносіїв цілком реальне», – зазначив Бородін.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами