ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Азаров відбирає на роботу людей з Фейсбук

Прем’єр-міністр Микола Азаров зарахував на державну службу в Секретаріат президента людей з Фейсбук, які подали свої резюме на розгляд.

Як повідомляє прес-служба Кабміну, з Фейсбук прийшло 328 резюме, в тому числі 134 резюме були направлені на роботу в обласні адміністрації. А міські адміністрації Києва і Севастополя отримали 194 резюме.

Всі ці резюме спрямовані на розгляду і з них буде сформований кадровий резерв органів влади.

Нагадаємо, молодим людям, які звернулися з проханням у працевлаштуванні до Миколи Азарова через Фейсбук, він порадив відправити свої резюме на його електронну скриньку, оскільки в органах завжди потрібні розумні кадри.

Читайте також на cайті:Коментарів до публікації: 1 коментар

  1. юра бастрикін сказав:

    я відпрацював у о.ю.к. ‘аутпост’ на посаді охоронця 10 місяців, у бориславському ‘укртелеком’. і 1 місяць у групі швидкого реагування у місті трускавець, на посаді водій-охороник. а наш начальник дрогобицької дільниці богумилий в.м. незміг мені пояснити чому у мене немає відповідних записів у трудовій книзі. а ви можете це мені пояснит?

Залишити коментар

При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами