ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Футбольні фанати поїдуть з України без грошей

Іноземним уболівальникам навряд чи вдасться знайти дешеве житло під час проведення фіналу чемпіонату ЄВРО-2012 в Києві. Навіть найдоступніше ліжко-місце в кемпінгу за межами столиці обійдеться туристам в 600 доларів за тиждень.

Пропозиція забронювати за такою ціною місця в кемпінгу неподалік від туркомплексу “Пролісок”, за Кільцевою дорогою Києва, з’явилося на деяких зарубіжних сайтах, що пропонують послуги уболівальникам. Табір спортивних фанатів буде розбитий в 2,5 кілометрах від станції метро “Житомирська” (в 15 кілометрах від стадіону “Олімпійський”) поряд з урочищем П’ята Просіка та Святошинським ставком. Таким чином, вартість оренди ліжкомісця в заміському таборі протягом тижня під час проведення чемпіонату в 2 рази перевищить середній рівень місячних цін на оренду квартири в Києві неподалік від метро протягом місяця.

Подібні ціни шокують не тільки іноземців, а й мешканців української столиці. Кияни, яким довелося помандрувати по Європі, кажуть, що в тамтешніх кемпінгах вони платили 5-20 доларів через добу або 35-140 доларів на тиждень.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами