ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Євро може подешевшати до 10.10 гривень

Євро на світовому ринку в лютому продовжить залишатися під тиском на тлі тривалої економічної кризи в єврозоні та позитивної макроекономічної статистики із США. Діапазон коливання євровалюти по відношенню до американського долара може скласти 1.25-1,31. Курс готівкового євро в обмінних пунктах України, таким чином, буде перебувати в межах 10,10-10,65 грн. / євро.

«Посилювати напруженість на світовому валютному ринку будуть процеси перегляду державних фінансів Єврозони, що на порядку денному найближчих тижнів. Крім того, рейтингове агентство Standard & Poor’s додатково простимулювало зміцнення американської валюти передчасним і досить жорстким зниженням рейтингів дев’яти країн єврозони. Це змушує інвесторів більше задуматися про збереження капіталу, ніж про прибутковість», – зазначає Сергій Борийчук, експерт аналітичного відділу SystemForex в якому можна дізнатись про рейтинг форекс брокеров.

Додатковим чинником тиску на євровалюту стають переговори з приватними інвесторами Греції, які, при самому позитивному сценарії для держави-боржника, за словами експерта, призведуть до збитків інвесторів від 65% до 70%, з розстрочкою отримання залишків.

Євро на світовому ринку по відношенню до долара США з початку поточного року зміцнився на 0,66% до рівня 1,3045, по відношенню до гривні – на 0,01% до 10,40 грн. / євро.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами