ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Німеччина шантажує кредиторів Греції

Греція в черговий раз не змогла домовитися з кредиторами про списання частини боргу, що затягує в часі перерахування допомоги Афінам від МВФ.

За словами директора агентства Чарльза Даллара, що представляє інтереси кредиторів, вони готові списати максимум 65-70% боргу Греції. Але ця угода повинна бути добровільною.

Очікується, що переговори відновлюватися вже цього тижня. Стримує процес переговорів очікування кредиторів щодо компенсаційних виплат банкам з пакету допомоги Греції. Раніше передбачалося, що сума, на яку можуть розраховувати кредитори, складе 30 млрд євро. Каменем спотикання стала ставка на облігації. За деякими відомостями, вона складе 4% річних, при цьому Німеччина та МВФ хочуть знизити її рівень.

Таким чином, вимога МВФ знизити вартість купонів і облігацій може і зовсім зірвати угоду.

Зазначимо, досягти консенсусу в переговорному процесі Греції належить до 30 січня, коли і буде вирішено питання надання пакету фінансової допомоги.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами