ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Київська влада оголосила «сніговий аврал»

За три доби в столиці випала місячна норма опадів. Голова КМДА Олександр Попов закликав жителів міста допомогти комунальним службам в очищенні міста.

На проведення робіт у комунальників є всього дві доби. З середи синоптики обіцяють різке зниження температури. Підталий сніг на дорогах та тротуарах при такому розвитку подій перетвориться на товстий шар льоду. Відколоти цю кірку можна буде хіба що відбійними молотками.

Олександр Попов закликав киян долучиться до прибирання територій біля своїх будинків та офісів від снігу. Міська влада також має намір звернутися за допомогою до військових частин, які дислоковані в столиці. З міської скарбниці будуть виділені кошти для закупівлі засобів ручної механізації, якими озброять міських двірників. За підрахунками експертів, на кожен гектар міської території доводиться зараз 400 тонн снігу, який необхідно терміново прибрати до приходу холодів.

Завтра на дорогах Києва буде працювати снігоочисна техніка. Олександр Попов звернувся з проханням до автомобілістів не паркувати свої машини біля узбіч, щоб не заважати роботі комунальників. В іншому випадку, машини порушників будуть евакуйовані на штрафмайданчики.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами