ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon «Фокстрот» оштрафований за неправдиву рекламу

Луганське обласне тервідділення Антимонопольного комітету України застосувало штрафні санкції до дочірніх підприємств ТОВ «Фокстрот», які працюють в Луганську, Львові, Донецьку, Ужгороді, Вінниці, Ірпені та Білій Церкві. Приводом для стягнення стала реклама про можливість оформити безвідсотковий кредит при покупці товарів в магазинах цієї мережі.

На фасадах супермаркетів електроніки у зазначених містах були встановлені рекламні плакати про можливість придбати товари на всі групи товарів під 0% без комісій, страхування та інших прихованих умов. Називалася послуга «екологічно чистий кредит». Аналогічна інформація була розміщена на веб-сайті компанії.

У ході перевірки фахівці АМКУ з’ясували, що насправді при використанні цієї послуги споживачі, купуючи ряд товарів, переплачували приблизно 10% від вартості товару. За порушення законодавства на торговельні підприємства було накладено штрафів на загальну суму 427 тис гривень. Відповідачі визнали свою провину і припинили порушення.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами