ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В Україну досить газу, щоб відмовитися від послуг «Газпрому»

Українські родовища газу, за даними експертів компанії IHS CERA, здатні забезпечити видобуток 70 млрд кубометрів палива на рік. Міністр енергетики Юрій Бойко заявив, що для реалізації цього потенціалу потрібно здійснити ряд швидких заходів щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні.

Видобуваючи 70 млрд кубометрів газу в рік наша країна могла б повністю забезпечити власні потреби в цьому виді палива і стати його експортером на ринки Євросоюзу. Юрій Бойко від імені уряду повідомив, що влада готова до встановлення партнерських відносин з компаніями, які здатні увійти в бізнес з видобутку сланцевого газу. Для таких інвесторів буде створено всі умови для продуктивного діалогу з вітчизняними міністерствами та відомствами.

Для реалізації потенціалу вітчизняної газодобувної галузі необхідний приплив значних коштів. За розрахунками керівника компанії IHS CERA Даніеля Єргіна, обсяг інвестицій повинен збільшиться з 1 млрд доларів до 10 млрд доларів на рік. В цьому випадку наша країна буде стабільно нарощувати обсяги видобутку газу.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами