ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У Кабміні зріють плани тотального скорочення податківців

Глава Держслужби з дерегуляції та розвитку підприємництва Михайло Бродський вважає за необхідне провести скорочення кількості працівників органів податкової служби. З 60 тис податківців, які працюють в даний час, Михайло Бродський пропонує залишити посади лише 20 тисяч.

Якщо ідея голови держслужби буде реалізована, робочі місця втратять дві третини персоналу ДПСУ. Підтримку цим проектом виявив віце-прем’єр Борис Колесніков. Правда, його похід ще більш радикальний: звільнити необхідно 90% податківців.

Від скорочення чисельності працівників ДПСУ держава, на думку Михайла Бродського, отримає 4 істотні вигоди. По-перше, скоротяться витрати на утримання персоналу. По-друге – знизиться фінансовий тиск на бізнес, за рахунок скорочення числа чиновників, яких комерсантам доводиться годувати за свій рахунок. По-третє, працівники податкової мають значний досвід у галузі фінансів та економіки. Вони можуть поповнити ряди бізнесменів, створюючи підприємства і пропонуючи людям робочі місця. По-четверте, вивільниться величезна кількість приміщень, які можна передати для комунальних потреб, або приватизувати через Фонд держмайна.

За прогнозом Михайла Бродського, в 2012 році органи ДПСУ очікує істотне скорочення персоналу. Тим податківцям, які збережуть свої робочі місця, держава планує підняти зарплату до 6-7 тис гривень на місяць.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами