ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Прем’єр прогнозує «скажений» ріст ВВП

Показник приросту реального валового внутрішнього продукту в Україні в нинішньому році може виявитися вищим, ніж той, що закладений у держбюджеті. За прогнозом прем’єр-міністра України Миколи Азарова, замість 3,9% зростання за підсумками року може скласти 5-6%.

Глава уряду відзначив, що в 2011 році він зробив все від нього залежне для стабілізації національної економіки. Отримані результати вселяють упевненість, що нинішній рік стане періодом підйому реального добробуту громадян, реального розвитку економіки. Основні показники досягнуть докризового рівня. Прогноз зростання ВВП на рівні 3,9% закладений в держбюджет за порадою кредиторів і експертів. Проте вже зараз Микола Азаров відчуває, що цей показник буде суттєво перевищено.

Глава уряду нагадав, що минулого року економіка країни зросла на 5,2%, що істотно перевершило прогнози всіх міжнародних фінансових організацій.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами