ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Експерти відбілили репутацію українського сиру

Лабораторні дослідження складу інгредієнтів вітчизняного сиру, проведені на замовлення Телевізійної служби новин каналу «1 +1», довели, що в українському сирі пальмового масла та інших рослинних жирів – немає. Таким чином тележурналісти отримали право стверджувати, що претензії білоруських і російських чиновників до якості українських продуктів – необгрунтовані.

У рамках експерименту в Росії були куплені зразки твердих сирів українського, російського та білоруського виробництва. У Києві докупили ще один зразок місцевого сиру. Всього було зібрано 5 зразків. Експерти з’ясували, що всі надані для дослідження зразки – справжнісінький сир без краплі домішки рослинного жиру.

Експерти лабораторії, яка проводила дослідження, повідомили замовникам тесту, що в їхній практиці фальсифікований сир попадається не часто. Найгірший результат – це коли з 10 зразків 2 види продукції опинилися з домішкою пальмового масла. За частотою фальсифікацій сир, стверджують експерти, знаходиться на третьому місці серед молочних продуктів харчування. Перше місце в цьому рейтингу займає згущене молоко, друге – вершкове масло.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами