ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В уряду достатньо ресурсів для контролю продуктових цін

Аграрний фонд накопичив в своїх сховищах приблизно 1,3 млн тонн продовольчої пшениці і 100 тис тонн жита. Міністр агрополітики Микола Присяжнюк заявив, що даний обсяг зерна гарантує стабільність цін на хліб і хлібобулочні вироби в нинішньому році.

Глава аграрного відомства обіцяє, що до кінця року споживачі не матимуть проблем також з маслом і цукром. У нинішньому маркетинговому році прогнозований обсяг випуску соняшникової олії склав 3,35 млн тонн. Це на 100% забезпечить потреби внутрішнього ринку. Ціни за рахунок цього коливатися не будуть. Цукру з цукрового буряка врожаю минулого року вироблено 2,4 млн тонн. Цього обсягу теж повністю вистачить для задоволення потреб споживачів.

В цілому до кінця березня цього року Микола Присяжнюк обіцяє стабільну цінову ситуацію на ринку продуктів харчування. Цьому сприяла плюсова температура, що протрималася в Україні до середини січня, яка дозволила забезпечити гарні умови зберігання овочевої продукції.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами