ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Україну готують до економічної капітуляції

Україна з часом може приєднатися до Митного союзу Росії, Білорусі та Казахстану. Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що особисто він такої можливості не виключає.

За словами глави уряду, ця організація в даний час демонструє реальний результат міждержавного економічного співробітництва. У Кабміні Україні уважно стежать за розвитком взаємовідносин учасників об’єднання. Микола Азаров вважає, що для нашої країні може бути доцільно приєднатися до тих договорів між учасниками Митного союзу, які обіцяють Україну реальну вигоду.

Раніше представники української влади пропонували країнам-учасницям Митного союзу за формулою «три плюс один». Проте високопоставлені представники російської влади подібну ідею не підтримали. За деякими даними, повне членство України в Митному союзі було однією з умов зниження цін на російський газ на початковому етапі обговорення цього питання на міждержавному рівні.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами