ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Україна спустошить Центробанк, щоб роздати борги МВФ

Відповідно до зобов’язань перед МВФ, Україні необхідно виплатити цього року 3,719 млрд. доларів. Повернення боргу випадає на період після закінчення Євро-2012 в Україні, починаючи вже в Лютого, – це перша декада серпня і період з 30 жовтня по 12 листопада.

У серпні Україна повинна буде виплатити близько одного мільярда доларів, восени – ще 1,4 млрд дол. Також виплати припадають в травні – 647 мільйонів дол. і в перші тижні лютого – 655 мільйонів дол.

За словами директора Центру Разумкова Василя Юрчишина, сума виплат величезна, це, по суті, всі гроші Центробанку. Виходить, що всі гроші, зароблені на Євро, – доведеться віддати за борги.

Експерт вже заздалегідь налаштовує Українців на те, що ситуація цього року із соціальними виплатами, зарплатами і пенсіями буде напруженою.

Відзначимо, 24 січня до Вашингтона для проведення переговорів з керівництвом Міжнародного валютного фонду відправилась делегація українського уряду.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами