ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Пасажирам сподобалося купувати залізничні квитки в інтернеті

Популярність системи бронювання та реалізації залізничних квитків через Internet росте з кожним роком. За даними «Укрзалізниці», в минулому році таким способом було продано 693,9 тис проїзних документів.

Порівняно з 2010 роком, коли через систему «е-квиток» було реалізовано 132,5 тис проїзних документів, кількість звернень пасажирів до електронних залізничних кас зріс майже в 5 разів. В цілому, за 3 роки, що минули з моменту запуску даної послуги, через Інтернет продано близько 950 тис квитків.

Система електронного продажу квитків зручна пасажирам тим, що надає перед покупкою довідкову інформацію про наявність вільних місць у поїздах, ціні квитків, дату та час відправлення зі станції, маршрут проходження. У планах залізничників – відкрити сервіс оформлення електронних проїзних документів у поїздах внутрішнього сполучення, аналогічний тому, що діє при продажу квитків на потяг «Київ-Дніпропетровськ».При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами