ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибрати аксесуари для iPad 2?

Вибираючи аксесуари для Apple iPad 2, далеко не кожен задумується, що можливості пристрою насправді набагато ширші, ніж здавалося спочатку. Різні додаткові адаптери, які під’єднуються до фірмового роз’єму Apple Dock, дозволяють по-новому використовувати планшетний комп’ютер.

Компанія Apple пропонує декілька комплектів, повністю сумісних між собою, і призначених виключно для планшетних комп’ютерів iPad. Серед додаткових адаптерів є перехідники, які дозволяють підключити планшетний комп’ютер до великого домашнього телевізора або зовнішнього монітору – до гнізда Dock підключається невеликий кабель, на другому кінці якого знаходиться повноцінний порт VGA або кілька композитних роз’ємів.

Якщо Ви вибираєте аксесуари для iPad 2, пам’ятайте, які додаткові пристрої вже куплені і активно використовуються. Якщо такі покупки вже були здійснені, то відмінним доповненням стане окрема док-станція Apple iPad 2 Dock. Пристрій допомагає встановити планшетний комп’ютер у вертикальне положення, здійснює синхронізацію з комп’ютером, заряджає його. При необхідності док-станцію можна під’єднати до домашньої стереосистеми або вивести зображення на телевізор (при використанні додаткових аксесуарів).

Разом з планшетним комп’ютером iPad 2 на ринку з’явилися стильні фірмові чохли iPad Smart Cover. Ці чохли захищають дисплей від подряпин під час перенесення в сумці, швидко і зручно кріпляться до планшета за допомогою магнітів, дозволяють встановлювати пристрій у горизонтальне положення для більш зручної роботи за столом.

 

інформація надана на правах рекламиПри використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами