ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибрати аксесуари, чохли для iphone 4?

На сьогоднішній день більшість власників техніки фірми Apple часто купують додаткові аксесуари для своїх пристроїв, найпопулярнішим з яких, поза всяким сумнівом, є Iphone. Причому, найбільш популярними зараз вважаються аксесуари, чохли для iphone 4, 4S. Вони призначені для захисту чутливої задньої панелі та сенсорного екрану пристрою від подряпин і механічних пошкоджень.

Зрозуміло, що головною функцією чохла для Iphone 4, 4S є захист чутливого пристрою, однак часто футляр служить і для деяких інших задач, наприклад, його можна використати в якості підставки, яка дозволяє утримувати Iphone у горизонтальному або вертикальному положенні.

Чохли для Iphone 4s, 4S сьогодні виконуються з найрізноманітніших матеріалів, однак найбільш популярними і поширеними вважаються поліуретанові оболонки і шкіряні футляри, причому кожен з цих матеріалів має свої переваги. Так, наприклад, внутрішня поверхня шкіряних чохлів найчастіше виготовляється з мікрофібри, яка надійно захищає чутливий сенсорний екран від подряпин, а поліуретанова оболонка здатна захистити пристрій від механічних пошкоджень.

Під час вибору чохла для Iphone 4s, 4S велику увагу слід приділити оформленню футляра: сьогодні можна знайти та купити чохли з найрізноманітнішим забарвленням практично на будь-який смак. Крім стандартних варіантів оформлення чохлів, можна підібрати також і обкладинки авторського дизайну. Однак, подібний чохол для Iphone обійдеться в кілька разів дорожче і купити його буде трохи складніше, ніж футляр з стандартним оформленням. Разом з тим, дизайнерські речі виглядають набагато стильніше, ніж звичайні.

 

інформація надана на правах рекламиПри використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами