ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В Україні набирає популярності послуга «жіночий стриптиз на замовлення»

Жіночий стриптиз сформувався на початку минулого століття в різних розважальних закладах. Жінки були дуже сковані своїм одягом, і навіть під час стриптизу їм доводилося носити на собі дуже багато нарядів. Жінки затягувалися гігантськими корсетами, одягали сорочки, панталони і декілька нижніх спідниць.

Сьогодні жіночий стриптиз перетворився на продуманий танець з роздяганням. Професійні стриптизерки здатні запалити будь-яку публіку. Сучасний стриптиз включає в себе роботу актора, хореографа та режисера. В Україні стриптиз в сучасному розумінні з’явився тільки після розпаду радянської імперії. Тим не менше, він за короткий час виділився в повноцінний жанр мистецтва зі своїми постановниками і виконавцями. Акцент сьогодні робиться не на сам процес роздягання, а на красу танцю. Широке поширення отримав жіночий стриптиз на пілоні (жердині). З часом виділився приватний стриптиз, який демонструється один на один з клієнтом.

Жіночий стриптиз – найкращий подарунок мужчині на день народження, тому що немає таких людей, які не бажають втілити в життя всі найпотаємніші мрії і бажання. Але ж саме це і допомагає зробити жіночий стриптиз. Дівчина буде відкривати свою красу для Вас, передаючи разом з цим величезний заряд емоцій.

Що ж пропонують організації в яких можна замовити таку послугу? Високоякісний жіночий стриптиз в якості подарунка на день народження і для будь-яких інших подій та заходів:

  • подарунок не день народження;
  • PJ топлес;
  • розіграш;
  • подарунок коханому;
  • жіночий стриптиз із торта;
  • жіночий стриптиз з коробки;
  • шоу програми для клубів;
  • шоу балет з стриптизерок;

Загалом попит на послуги такого роду стрімко зростає яв в Києві так і в регіонах.

 

інформація надана на правах рекламиПри використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами