ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У нинішньому році з «спрощенців» здеруть 2 шкури

У результаті зміни податкового законодавства Державна податкова служба прогнозує дворазове зростання податкових надходжень в 2012 році від осіб, які працюють за спрощеною системою оподаткування.

За прогнозом начальника відділу оподаткування самозайнятих осіб Управління адміністрування податків на доходи фізосіб ДПСУ Тетяни Федченко, валовий збір з цієї категорії платників податків складе близько 2 млрд гривень. Представники фіскальних органів очікують, що підвищення податкових зборів з підприємців-спрощенців буде досягнуто завдяки активізації підприємництва і зростанням загального числа господарюючих суб’єктів.

Таким чином, переконаний директор департаменту податкової та митної політики, доходів, адміністрування платежів і методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів Микола Чмерук, вплив останніх змін податкового законодавства на дохідну частину бюджету буде нейтральною.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами