ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon «Покер клуб Львів» – азартні ігри повертаються

Колись в клубний покер грали тільки в спеціалізованих гральних закладах, в яких пропонують даний вид покеру для своїх клієнтів. Відвідавши подібний заклад, Вам запропонують пограти з іншими гравцями. Сідаючи за стіл і починаючи гру, ви переноситесь у світ азарту і покеру. Ви спілкуєтеся з іншими гравцями, стежите за ними, спостерігаєте за рухами їхнього тіла та мімікою обличчя і використовуєте цю інформацію в своїх цілях. Подібні заклади пропонують широкий вибір різних ігор і ставок. За надані послуги стягується певна комісія, яка встановлюється ​​закладом.

На сьогоднішній день існує близько 20 різновидів клубного покеру. Як і в покері в казино, правила клубного покеру досить схожі і метою гравця є зібрати найкращу комбінацію з п’яти карт (гра ведеться колодою з 52 карт). У деяких покер-румах є різновид покеру при якому вам необхідно набрати мінімальну комбінацію. Також в покер-румах (Poker room), є різні види ігрових столів.

Покер клуб Львів проводить всілякі турніри, які проводяться з метою залучення нових гравців і популяризації цього виду покеру. Турніри можуть бути як з гарантованим призовим фондом, так і такі в яких вся сума йде в якості призу учасникам. Існують і так звані відбірні турніри перемога в яких дає право на участь в турнірах вищого рангу, а отже з більшою призовою сумою.

Для того щоб взяти участь в одному із таких турнірів, бажаючому необхідно зробити вступний внесок, який, як правило однаковий для всіх, за винятком випадків коли призовий фонд формується організаторами турніру.

 

інформація надана на правах рекламиПри використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами