ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бензопили STIHL

Створившись в 1926 році в Німеччині компанія Stihl вже 75 років є одним з трьох провідних світових виробників професійних бензопил.

Завдяки передовим розробкам і власній виробничій базі, професійні бензопили STIHL починаючи 70-х років XX століття займають лідируючу позицію з продажу професійних бензопил для сільського господарства та лісництва. В Україні бензопила Stihl з недавніх пір також почала стрімко завойовувати позиції поряд з трьома іншими визнаними брендами (Solo, Husqvarna і Jonsered), досягнувши до 2012 року обсягів продажів деяких з них.

Надійна і досить проста бензопила stihl – надзвичайно зручний помічник. З її допомогою можна не лише проводити планову обрізку гілок дерев у своєму саду, але і виконати інші, не менш важливі роботи. Навіть недорога бензопила штиль з достатньо потужним, але компактним “серцем” – двох кіловатним двигуном – дозволить виконувати заготівлю на зиму дров у приватних садибах. Її допомога буде просто незамінна тому, хто будує свій дім, обрізаючи і обтесуючи заготовки-колоди, щоб отримати брус і готові дошки необхідних розмірів. А бензопила stihl в професійному виконанні відкриває Вам ще більше можливостей: з нею Ви зможете валити дерева досить великого діаметру.

 

Інформація надана на правах рекламиПри використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами