ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Транспортному начальству наказали їздити на трамваях

Центральні органи виконавчої влади, що входять до сфери управління Міністерства інфраструктури України, отримали рекомендацію знизити до мінімуму державні витрати на службовий автотранспорт та службові мобільні телефони. Лист з відповідними пропозиціями розіслано від імені міністерського керівництва.

Адресатами послання стали: «Укрзалізниця», «Укравтодор» Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті, Державна інспекція України з безпеки на морському і річковому транспорті, Державна спеціальна служба транспорту, Державіаслужба, Державне агентство України з туризму та курортів. Повинні мінімізувати витрати на придбання легкових автомобілів, мобільних телефонів і зменшити витрати на транспортні послуги та послуги мобільного зв’язку.

Батьком даної ініціативи став міністр інфраструктури Борис Колесников, який у 2012 році сам зобов’язався не використовувати кошти державного бюджету на службовий автотранспорт та мобільний зв’язок і вирішив долучити до свого починання підлеглих.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами