ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Міненерго обіцяє зробити вугілля безпечним для екології

Зростання вартості російського газу зробило рентабельним заміщення імпортного палива вітчизняним вугіллям. Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко заявив, що при заміні типу палива на ТЕЦ будуть впроваджені новітні технології, апробовані в Євросоюзі, які забезпечать дотримання екологічних нормативів.

За словами міністра, застосування водно-вугільної технології при спалюванні твердого палива дозволить зменшити шкідливі викиди в атмосферу українських теплоенергоцентралей. Для її впровадження уряд має намір розвивати програми залучення інвестицій і розвитку співробітництва між державою і приватним капіталом в цій галузі.

Вугледобувна промисловість, за даними Юрія Бойка, нарощує обсяги поставок твердого палива. У 2011 році шахтарі підняли на-гора 82 млн тонн вугілля. Це майже на 10% більше, ніж у 2010 році. За рахунок такого приросту Україна зможе різко знизити обсяг споживаного російського газу і підвищити рівень своєї енергетичної незалежності.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами