ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon КМДА робить ставку на вітчизняні трамваї

У столиці терміновій заміні підлягають 250 трамвайних вагонів. Весь цей рухомий склад, за словами голови КМДА Олександра Попова, використовується на пасажирських лініях не менше 30 років, і давно виробив свій ресурс.

Міська влада покладає надії на проект «Київський трамвай». В рамках даної програми вже побудований перший вагон, який зараз проходить випробування. За словами Олександра Попова, цей вагон – продукція вітчизняних виробників. Якщо його випробування закінчаться успішно, вже найближчим часом буде налагоджено серійний випуск таких трамваїв.

У числі виробників, готових брати участь у проекті «Київський трамвай», є Корпорація «Богдан». Сьогодні Олександр Попов брав участь у підписанні меморандуму про співпрацю між КП «Київпастранс» та корпорацією «Богдан». Підприємство забезпечить будівництво трамваїв для столиці з європейською якістю, але за українською ціною.

До кінця першої половини нинішнього року столична мерія розраховує випустити на лінії кілька десятків нових вагонів. За попередньою оцінкою, вони будуть на 40-50% дешевшими за європейські аналоги.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами