ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Великий бізнес платитиме податки тільки в столиці

17 січня глава ДПСУ Олександр Клименко підписав наказ про перепідпорядкування спеціалізованих інспекцій по роботі з великими платниками податків центральному апарату Державної податкової служби. Цей крок стане першим етапом перекладу великого бізнесу на обслуговування з регіонів до центрального офісу в столиці.

Дослідження департаменту фінансів Міжнародного валютного фонду свідчить: такі кроки значно покращують процедури адміністрування податків і зборів для бюджетоутворюючих підприємств, зокрема податку на додану вартість. Податкова служба поступово буде перетворена з фіскального органу в сервісну службу високого рівня. Для користувачів загальнонаціонального офісу буде працювати принцип «all inclusive» – тут будуть зібрані найкращі фахівці, впроваджені новітні сервісні послуги», – зазначив глава ДПСУ Олександр Клименко.

Податківці наголошують, що зараз міняються функції регіональних інспекцій з обслуговування великих платників. У той же час, для комфорту платників на період адаптації до нових правил роботи з великим бізнесом, всі 11 територіальних відділень спецінспекції залишаться на місцях.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами