ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Донецькі «чорнобильці» запропонували уряду компроміс

Більше 2 тисяч учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які живуть у Донецькій області, після перерахунку пенсійного забезпечення отримують значно менше грошей, ніж до законодавчих змін. За словами голови Донецької облдержадміністрації Андрія Шишацького, в основному негативні наслідки торкнулися колишніх солдат-строковиків, які служили в зоні аварії, і переселенців.

Представники громадських організацій «чорнобильців» Донецької області підготували лист до Кабінету міністрів України з пропозиціями щодо врегулювання пенсійних виплат ліквідаторам Чорнобильської катастрофи, які зараз стали отримувати значно зменшену суму щомісячної пенсії. Донецька ОДА також направила уряду свої пропозиції щодо виходу з ситуації, що склалася і підвищення виплат колишнім солдатам і переселенцям.

Зниження пенсій після введення в дію нового законодавства, за словами Андрія Шишацького, торкнулося не всіх «чорнобильців». Пенсійне забезпечення більшості представників цієї категорії пільговиків, загальним числом в 6 тис осіб, навпаки значно зросла.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами