ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Податківцям встановили ліміт перевірки підприємств

Прем’єр-міністр Микола Азаров та голова Державної податкової служби України Олександр Клименко домовилися, що в нинішньому році кількість планових перевірок підприємств працівниками відомства буде скорочено вдвічі. Інформацію з цього приводу з’явилася на прем’єрській сторінці в Facebook.

За даними Миколи Азарова, в 2010 році Податкова служба провела 20 000 планових перевірок. У минулому році цей показник знизився до 11 тисяч. У нинішньому році кількість перевірок можна скоротити ще в 2 рази, якщо податкові інспектори сконцентрують свою увагу виключно на підприємствах, які відносяться до категорії ризикованих. Олександр Клименко запевнив прем’єра, що поставлене їм завдання щодо зниження адміністративного тиску на бізнес буде виконана.

Крім того, Микола Азаров повідомив через свою сторінку в Facebook про плани уряду вдосконалити режим контролю приватного бізнесу з боку інших контролюючих органів. Завдяки цьому може зменшитися частота візитів на підприємства представників пожежної інспекції і санепідемстанції.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами