ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Білорусь вважає українську молочну продукцію фальсифікатом

Міністр сільського господарства і продовольства Білорусі Михайло Русявий висловив стурбованість щодо технології виробництва в Україні твердих сирів, що ввозяться в його країну компаніями-імпортерами. Урядовий чиновник вимагав виключити немолочні жирові речовини в цих продуктах.

Заява білоруських представників прозвучала слідом за критикою на адресу наших сироварів, що прозвучала з боку російських чиновників. Контролюючі органи обох країн ставлять питання ребром: або зі складу українських сирів зникнуть замінники молочного жиру, так зване пальмове масло, або цю продукцію заборонять ввозити до Росії та Білорусі. Аналогічні вимоги пред’явлені також до таких молочних продуктів, як морозиво, масло і інше.

Міністр сільського господарства і продовольства Білорусі Михайло Русявий заявив, що норми і стандарти для харчової продукції чітко розписані в технічних регламентах, які діють в рамках Єдиного економічного простору. Зокрема, в них вказані гранично допустимі норми вмісту добавок у продуктах харчування, яких зобов’язані дотримуватися всі учасники ринку.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами