ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Прем’єр обіцяє народу споживчий рай

У нинішньому році уряд забезпечить зростання купівельної спроможності мешканців України. За словами прем’єр-міністра України Миколи Азарова, цей показник до січня 2013 року вийде на докризовий рівень.

До початку економічної рецесії в нашій країні в 2008 році купівельна спроможність громадян, за інформацією глави уряду, досягала 340 доларів на місяць. Наприкінці 2008 року гривня обвалилася в 2 рази. Пропорційно знизилася купівельна спроможність вітчизняних споживачів. Протягом минулих двох років уряд працював над поступовим збільшенням даного показника, чому сприяло забезпечення стабільності курсу. Нинішні макроекономічні показники вселяють у Миколи Азарова впевненість у можливості повернути споживачам втрачені в 2008 році можливості в повній мірі.

Дані купівельної спроможності наведені в доларовому еквіваленті, оскільки на споживчому ринку України значна доля експортних товарів, які купуються за валюту, і купівельна спроможність наших громадян значною мірою прив’язана до долара.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами