ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Податкова робитиме обходи ще частіше в новому році

У 2012 році Податкова служба України спільно з Міністерством фінансів України працюватимуть над спільним проектом зі створення бази платників податків. Де у кожного платника податків буде створюватися своя історія.

Крім того, другим пунктом співпраці двох міністерств стане відбір платників податків. Тобто, платники податків будуть відбиратися за ступенем ризику. Чим більша ця ступінь ризику, тим частіше Податкова служба буде здійснювати перевірки даного об’єкта чи особи.

Після цього буде видно, де сумлінні платники податків, а де ні, хто знаходиться в зеленому коридорі, а хто в червоному. Про це повідомив начальник управління комунікацій Мінфіну Віктор Косарчук.

Перед службою ДПАУ також поставлені завдання щодо недопущення наявності простроченої заборгованості по ПДВ, посилення роботи з виявлення “податкових ям” та інше. Всі заходи спрямовані на посилення контролю за збором податків.

Також планується довести процес автоматичного відшкодування ПДВ до 18%. А в суспільстві буде нагнітатися атмосфера обурення щодо тих роботодавців, які виплачують «сірі» зарплати.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами