ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Суд над Тимошенко обійшовся дорожче, ніж завдана нею шкоду державі

Як стало відомо, суд над Тимошенко обійшовся країні в 100 мільйонів гривень, а суд над Луценком потягнув на три мільйони гривень. Про це повідомив перший заступник глави парламентського комітету з питань правосуддя Юрій Кармазін.

Як відомо, Юрія Луценка звинувачують у завданні збитків на суму 42 тисячі разом з водієм, у той час як сама справа оцінюється в мільйони. По суті, за словами Кармазіна, більшої шкоди країні завдає правоохоронна система і Янукович.

У систему розрахунків увійшли кошти, що виділяються на зарплати суддям, оплату відрядних, оплата послуг спецпідрозділів. Щодо суду над Тимошенко, судді і прокурори, крім зарплат, додатково отримували доплати. Таким чином, за десять місяців на ці цілі пішло 500 тисяч гривень.

У тому числі 10 млн. доларів було витрачено на аудит діяльності Тимошенко, який виконувала на замовлення Азарова іноземна компанія.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами