ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Ірпінь з’єднали з Києвом новою дорогою

Прем’єр-міністр Микола Азаров відкрив нову дорогу, що зв’язує Київ з приміським містечком Ірпінь. Нова траса протяжністю 5,8 км має 4 смуги руху, ширину проїжджої частини 15 м.

До кінця року по цій дорозі, пообіцяв прем’єр, буде запущено тролейбус. Підготовкою проектно-кошторисної документації для реалізації цього проекту вже займаються фахівці. Ще на початку 2011 року під’їзд до Ірпеню був включений розпорядженням Кабінету Міністрів України до переліку об’єктів, задіяних при підготовці до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату ЄВРО-2012 року. За планами міської влади, частина вболівальників буде розміщена в Ірпені, для чого необхідно було забезпечити якісні транспортні комунікації зі столицею.

В даний час користуватися цією дорогою можуть легкові автомобілі та автобуси. У травні трасу відкриють для великовантажного автотранспорту.

За інформацією Миколи Азарова, загальна протяжність автомобільних доріг України складає 180 тис. км., З яких 60-70 тисяч – це автомагістралі і дороги державного значення. Для того, щоб найближчим часом їх привести в порядок, необхідно щорічно ремонтувати і перебудовувати близько 10 тис кілометрів доріг. Цей показник у 5 разів перевищує результати минулого року.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами