ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Українці, врятовані у Середземному морі, повернулися на Батьківщину

Усі 35 українських громадян, врятованих в районі корабельної аварії судна “Costa Concordia”, за інформацією посольства України в Італії отримали допомогу при поверненні на Батьківщину. Вчора 27 постраждалих прибули літаком в міжнародний аеропорт “Бориспіль”.

Українське диппредставництво в Італії допомогло співвітчизникам повернутися на батьківщину без стягнення консульського збору, відповідно до положень пункту 11 Правил оформлення і видачі дипломатичними представництвами та консульськими установами України посвідчення особи на повернення в Україну. В аеропорту пасажирів затонулого лайнера судна “Costa Concordia” зустріли представники МЗС України та допомогли їм дістатися додому – в Одесу, Сімферополь, Львів та Харків.

Повернення ще 4 постраждалих заплановано на 16 та 20 січня. Решта 4 врятовані громадяни України, за власним бажанням, відправлено до міста Реджіо Калабрія (Італія) та місто Барселона (Іспанія) – за місцем свого тимчасового проживання.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами