ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon ЖЕКи повертають киянам гроші

У минулому році столичні ЖЕКи провели перерахунок і повернули споживачам комунальних послуг у цілому 72,8 млн гривень. Ці гроші були сплачені киянами за фактично не надані послуги, що і стало причиною повернення коштів споживачам.

Найбільше грошей у минулому році кияни переплатили за опалення – 49 млн гривень і гарячу воду – 28,5 млн гривень. Крім цього, столичні ЖЕКи виставляли своїм клієнтам необгрунтовані рахунки на квартплату (в загальному перебір склав 1 млн гривень), споживання газу для приготування їжі – 4,7 млн гривень і холодну воду – 900 тис гривень.

Обов’язок проводити перерахунок вартості послуг у разі їх ненадання, або зниження якісних показників нижче норми, для комунальних підприємств введена постановою Кабміну № 151 від 17 лютого 2010. Сума переплачених споживачами комунальних послуг коштів враховуються під час виставлення ЖЕКом чергових рахунків.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами