ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Готелям дозволили не платити податки

Протягом 10 років готелі категорії 3-5 зірок мають право не платити прибуткового податку в скарбницю. За словами голови Держагентства з туризму та курортів Олени Шаповалової, дана норма діє на всій території України.

Щоб отримати право не платити податки готелям необхідно пройти процедуру визначення своєї категорії. Для цього власникам даних об’єктів необхідно надати чиновникам Держтурагентства докази, що рівень наданих ними послуг відповідає критеріям категорії, на яку вони претендують. Щоб спростити процедуру визначення зірковості і позбутися від хабарництва в цій сфері, Держтурагентство ввело декларативний принцип отримання категорії.

Олена Шаповалова попередила власників готелів, що відповідальність за недостовірну інформацію про характеристики використовуваних приміщень і рівні сервісу лежить на підписувача декларації. У разі надходження скарг з боку клієнтів готелю на недостатню якість послуг – категорію закладу можуть скасувати з усіма наслідками, які з цього витікають.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами