ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon «Укрзалізниця» стежитиме за кожним пасажиром

У рамках підготовки залізничної галузі до проведення футбольного чемпіонату ЄВРО-2012 в Україні, керівництво «Укрзалізниці» прийняло рішення оснастити системами відеоспостереження всі вокзали та пасажирські потяги, які будуть задіяні під час перевезення вболівальників. Таким чином буде забезпечена безпека пасажирів від можливих злочинних посягань міжнародних терористичних організацій.

На вокзалі «Київ-Пасажирський» додатково буде інстальовано 50 відеокамер. Загальна їх кількість на території головних залізничних воріт столиці в результаті досягне 200 одиниць. З’являться й розширяться системи відеоспостереження також на вокзалах інших великих міст країни.

Відеокамери встановлять і в вагонах поїздів міжміського та приміського сполучення. Крім того, залізничники вирішили забезпечити посилену охорону місць стоянки швидкісних поїздів HYUNDAI на всій протяжності маршрутів їх проходження.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами