ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Криміналітету не дадуть працювати в органах влади

Мін’юст України ініціював введення спецперевірки для осіб, що претендують на роботу в органах державної та місцевої влади. Уряд підтримав цю ініціативу і направив для затвердження президентові країни.

Проект порядку проведення перевірки майбутніх чиновників містить положення, згідно яких перевірка особистих даних кандидата буде проводитися за його письмовою згодою. Цей документ буде подаватися разом із заявою про прийом на роботу.

На думку міністра юстиції Олександра Лавриновича, актуальність питання перевірки біографічних даних чиновників-новачків обумовлена необхідністю підвищення ефективності боротьби з корупцією в органах державної влади. Порядок проведення спецперевірки базується на положеннях закону «Про засади запобігання та протидії корупції». Якщо глава держави прихильно поставиться до ініціативи Мін’юсту, порядок буде затверджений указом за підписом Віктора Януковича.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами