ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon КМДА посилить турботу за своїми «чорнобильцями»

Голова Київської міськдержадміністрації Алексндр Попов та керівник Київської міської організації  “Союз Чорнобиль Україна” Володимир Чуб підписали сьогодні меморандум. Міська влада взяла на себе зобов’язання підвищити ступінь соціальної захищеності учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, що проживають в Києві.

Олександр Попов та Володимир Чуб домовилися створити консультативну раду з питань захисту чорнобильців. Цей орган буде відповідати за забезпечення гідного рівня життя ліквідаторів і постраждалих в результаті аварії, створить представникам цієї пільгової категорії належні побутові умови.

Крім того, наступного року з міського бюджету буде збільшено фінансування чорнобильських пільг на 10%. У квітні-червні витрати столиці на ці цілі можуть бути переглянуті в бік збільшення, якщо стан міських фінансів буде дозволяти такі витрати. Крім того, Київраді буде запропоновано закласти в бюджет 2012 витрати на покупку 100 санаторно-курортних путівок в Київську міську бальнеологічну лікарню і збільшити фінансування пільгового зубного протезування для чорнобильців на 50%.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами