ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Топ-менеджери здійснюють 40% економічних злочинів

За результатами Всесвітнього огляду економічних злочинів за 2011 рік, проведеного компанією PWC, представники вищого та середнього керівного складу українських компаній здійснюють по 40% всіх економічних злочинів. Сукупний їх внесок у розвиток економічної злочинності в нашій країні становить 80%.

Українські результати істотно відрізняються від загальносвітових тенденцій. За даними керуючого партнера PWC-України Бориса Краснянського, у багатьох країнах світу левова частка економічних злочинів – 60%, припадає на представників середнього керуючого ланки і рядових працівників.

Портрет типового економічного злочинця в Україні представляє собою фахівця з вищою освітою у віці 31-50 років. У своїй організації такі товариші працюють в середньому до 5 років, поки їх не викриють.

Фінансовий збиток, який завдають власнику економічні злочинці в Україні, в нинішньому році коливався в межах від 100 тис доларів до 5 млн доларів. Частка таких злочинів займає 47% від загальної кількості.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами