ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Після футбольного єврочемпіонату в Україну приїде баскетбольний

У 2015 році наша країна буде приймати у себе учасників чоловічого чемпіонату Європи з баскетболу. Відповідне рішення прийнято вчора в Мюнхені.

Право проведення ігор Україні дісталося не в останню чергу тому, що заявки на проведення єврочемпіонату в 2015 році відкликали Франція, Німеччина, Італія і Хорватія. Голова Держслужби молоді та спорту Равіль Сафіуллін назвав рішення Європейської баскетбольної асоціації не менш важливим для нашої країни, ніж рішення УЄФА про проведення в Україні футбольного чемпіонату ЄВРО-2012. За словами чиновника, до часу проведення єврочемпіонату наша країна вже буде мати досвід організації спортивних змагань міжнародного класу. Це гарантує готовність країни до прийому як учасників змагань, так і вболівальників.

За рішенням організаторів ігор, баскетбольні матчі пройдуть у Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Львові та Києві.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами