ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Мін’юст відкрив базу даних арбітражних керуючих

Відвідувачі офіційного сайту Міністерства юстиції України отримали доступ до відомчого ліцензійного реєстру арбітражних керуючих. За даними прес-служби Мін’юсту, в цьому розділі сайту можна буде отримати інформацію про перелік ліцензованих арбітражних керуючих, які перебувають на обліку згідно з чинним законодавством.

Таким чином, повноваження і кваліфікацію розпорядника майна, керуючого санацією та ліквідатора підприємства можна буде швидко і безкоштовно перевірити за допомогою міністерського інтернет-ресурсу. Крім прізвища, імені, по батькові в базі буде вказана серія та номер його ліцензії, термін дії ліцензії, вид госпдіяльності відповідно до ліцензії, назва та місцезнаходження органу, що видав ліцензію.

У разі виявлення арбітражного керуючого, чиє ім’я не значиться в базі даних Мін’юсту, інформацію про цю людину необхідно направити на адресу відомства. Згідно чинного закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», здійснення діяльності арбітражного керуючого без наявності державної ліцензії суворо заборонено.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами