ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Аптечних спекулянтів починають штрафувати

Кіровоградська фармацевтична мережа «ЯМТ» оштрафована рішенням Антимонопольного комітету України за зловживання монопольним становищем на 200 тис гривень. Вина порушника, за даними першого заступника голови АМКУ Юрія Кравченка, полягає в завищенні цін на медпрепарати.

Мережа продавала одні й ті ж найменування ліків за різними цінами. За даними АМКУ, вартість фармпродукції в аптеках мережі, що працюють на території Кіровоградського онкологічного облдиспансера, була до 54% вищою порівняно з цінами на ті ж товари в загальноміських аптеках підприємства. Хворим на рак продавали з накруткою найбільш необхідні їм препарати: детралекс, л-лізин есцінат, Лораксон.

АМКУ попередив адміністраторів аптечних мереж, що така цінова політика суперечить антиконкуренційному законодавству. Якщо подібні порушення будуть виявлені у інших продавців фармпродукції – вони будуть суворо покарані.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами