ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Почім зірки естради в новорічну ніч?

Ведучий під ялинку, як нам розповіли в концертних агенціях, може обійтися в 3-4 рази дорожче, ніж у звичайні дні: “Це за 4-5 годин новорічного балагурства. Плюс, якщо корпоратив в іншому місті, то замовник оплачує переліт, проживання та харчування тамади”.

ЗАПИТИ РОСІЯН

Якщо складати рейтинг найдорожчих телеведучих, то в Росії лідери за гонорарами – Іван Ургант і Максим Галкін. Їх звичайні “зарплати” (в межах 100 тис. євро) напередодні Нового року – 150-200 тис. євро. До речі, в 2010-м наречений Пугачової вів новорічні вечірки за ті ж 100 тис., а ведучий “Великої різниці” задовольнявся 50 тисячами.

Тепер же, як нам розповіли в московському агентстві, за Урганта доведеться поборотися: “Останнім часом він веде тільки офіційні церемонії, фестивалі, економічні форуми, а приватні заходи – дуже рідко”. Слідом за Ургантом і Галкіним йде Олександр Цекало – запитує 50-150 тис. євро. За ним Гарік – Харламов і Мартиросян, Валдіс Пельш, Андрій Малахов – у них новорічний гонорар від 50 тис. євро і Отар Кушанашвілі (Від 30 тис. євро).

“Найбільший попит на комедійних ведучих, наприклад, Вадима Галигіна можна замовити за 25 тисяч євро, – розповіли нам в агентстві. – А пафосні, наприклад, Пельш або Малахов, можуть перетворити свято на офіціоз. Тим більше характери у них не цукор і великі запити – потрібні окремі гримерки з хорошими умовами і увагу організаторів. Кушанашвілі веде професійно, але, кажуть, може вжити зайвого”.

Що стосується теледам, то першість в гонорарах, як і в минулому році, у Ксенії Собчак (50-60 тис. євро). А Тіна Канделакі, яку торік замовляли за 40-50 тис. євро, зараз корпоративи не веде. “Пішла в політику”, – пояснили нам в агентстві. Дешевше обійдуться Лера Кудрявцева (20-25 тис. євро) і Анфіса Чехова (15-20 тис. євро).

І НАШІ

Українським ведучим про такі гонорари доводиться тільки мріяти. Як розповіли нам в івент-агенції, найдорожчий у нас Володимир Зеленський – лідер “95 кварталу” у звичайні дні побалагурити за 10 тис. євро, а в новорічні – за 25-30 тис: “Ціни на нього виросли, коли він став генпродюсером каналу “Інтер”. Інші “квартальники” беруть менше – Степан Казанін в новорічні дні обійдеться приблизно в 10 тис. євро, Євген Кошовий – в 16-20 тисяч.

Інші наші провідні беруть гонорари в у.о. За $ 10-15 тис. коштуватимуть на новорічному корпоративі Юрій Горбунов, Маша Єфросиніна, Андрій Доманський. Трохи дешевше ($ 6-8 тис.) – Сергій Притула, Олександр Педан, Андрій Джеджула, Сніжана Єгорова. Але можна і зекономити. “Запросити ведучого не на весь вечір, а хвилин на 30-40 – тоді він просто відпрацьовує свій блок в рамках шоу-програми, – пояснили нам в столичному агентстві. – Трошки поговорить, пожартує, отримає свій гонорар і може їхати на інший корпоратив. Обійдеться це в пару тисяч доларів. Звичайно, Зеленський за такі гроші не поїде, а інші можуть.

А замовляють зараз найбільше “старожил” – Юрія Горбунова і Машу Єфросиніну. Правда, з Машею можуть бути проблеми – вона вважає себе мегазіркою. А от, наприклад, Притула і Педан абсолютно не вимогливі. Якщо в залі немає гримерки, їм можна просто в кутку місце відгородити – і без проблем”.

НОВА ТЕНДЕНЦІЯ: на корпоративи – в регіони

Цього року українські телеведучі розділилися: одна частина взагалі відмовилася від оранки на корпоративах в новорічну ніч, а інша буде працювати, але не в Києві, а по регіонах. Як нам розповів Володимир Зеленський, вся їхня компанія з “95 кварталу” під бій курантів буде розслаблятися, швидше за все, за кордоном. Маша Єфросиніна теж не збирається розважати народ: “Просто одного разу я провела новорічну ніч на Майдані Незалежності. Ми з Юрою Горбуновим вели там прямий ефір, на мені була величезна кількість одягу, нас весь час чимось розігрівали, натирали. І ось тоді я подумала , що подібні експерименти треба припиняти, треба себе поберегти”. Що стосується переваги роботи в регіонах, то, за словами директора концертного агентства Gloria Наталії Пігулевська, це пов’язано з тим, що багато київських замовники відзначають Новий рік як раз не в столиці: “Та й самі ведучі, буває, кажуть, що не хочуть залишатися в Києві, особливо якщо пропонують вести корпоратив в тому ж Трускавці, Буковелі”.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами