ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У столиці відкрили 86 ялинкових базарів

Столична влада визначила місця розміщення офіційних точок з продажу ялинок у передноворічний період. За даними депутата Київради Олексія Даниленко, всього в місті планується відкрити 86 таких торгових точок.

Депутат застеріг жителів столиці від покупки «лівих» хвойних дерев, які привозять на продаж до Києва стихійні торговці. Такий товар, стверджує депутат, може виявитися небезпечним. Особливо, якщо ялинки були зрубані в радіаційно-забрудненій місцевості і не пройшли санітарний контроль. Разом з тим, вся продукція, яка буде продаватися на офіційних ялинкових базарах, обов’язково пройде перевірку на предмет відповідності екологічним нормам.

Крім того, Олексій Даниленко повідомив про нову послугу, яку в нинішньому році надає жителям міста комунальне підприємство «Міськзелентрест». Всякий бажаючий може орендувати у цієї структури живу ялинку в горщику на період свят. Це дозволить зберегти рослину живою, а не рубати її для того щоб поставити в квартирі на кілька тижнів. Вартість даної послуги, втім, досить висока. Вартість зеленої ялинки становить майже 400 гривень, а блакитної – 800 гривень. Оренда лісової красуні на новий рік обійдеться в половину її ціни.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами