ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Нічні клуби заморозили ціни на новорічні свята

Зустріч 2012 року в престижних розважальних закладах Києва обійдеться тусовщикам приблизно в ту ж суму, що й роком раніше. Наприклад, новорічна програма в Arena Enternaiment обійдеться в 1,6 тис гривень, та ж послуга в концерт-холі Allegro коштуватиме 2 тис гривень.

Нічні клуби, які вирішили підвищити ціни на обслуговування в новорічну ніч, додали порівняно не багато: 100 – 150 гривень. Найдешевше обійдеться зустріч нового року в нічних клубах спальних районів Києва. Тут за вхід попросять до 170 гривень з відвідувача.

З урахуванням витрат на спиртне і частування, середній бюджет святкування нового року в нічному клубі столиці оцінюється в нинішньому році в 400-700 гривень з людини. Відвідування ресторану в святкову ніч обійдеться трохи дорожче. За бронь столика і типове святкове меню з відвідувачів у таких закладах попросять приблизно 1000 гривень.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами