ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В України з’явився шанс позбутися Чорноморського флоту РФ

У 2014 році російська влада має намір завершити будівництво сучасного геопорту в Новоросійську. Після цього, повідомив директор Федерального агентства спецбудівництва РФ Григорій Нагінскій, Чорноморський флот Російської Федерації може бути в разі потреби передислокований на нову базу, яка матиме в своєму розпорядженні набагато більші зручності для моряків, ніж застаріла і давно не модернізована база в Севастополі.

Будівництво пірсової зони геопорту в Новоросійську, за словами Григорія Ногінського, завершено на 30% -40%. Нова база буде добудована до призначеної дати за будь-яких відносин Росії та України і при будь-якому вирішенні питання щодо терміну перебування кораблів ЧФ РФ в Севастополі. Порт зможе прийняти весь плаваючий флоту в тому випадку, якщо виникне потреба його терміново евакуювати з української території.

Неабияка частка витрат при будівництві геопорту в Новоросійську доведеться на пристрій глибоководного моллу, який необхідний для захисту пришвартованих суден від вітру і морських хвиль. Проект ускладнений тою обставиною, що порт глибоководний, довжина паль, які використовуються при будівництві, сягає 60 метрів, при цьому в грунт їх забивають на 15 метрів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами