ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Прем’єр втрачає надію збити ціну на газ

Закладений у проект бюджету-2012 показник вартості російського газу для нашої країни є абсолютно реалістичним. На думку прем’єр-міністра Миколи Азарова, навіть при такому рівні цін вітчизняна економіка має шанс вистояти.

У нинішньому році, за словами глави уряду, наша країна вже платить 440 доларів за тис кубометрів російського газу. Це з урахуванням знижки, отриманої за умовами харківських угод. Така висока ціна на енергоносії не завадила українській економіці показати зростання ВВП на рівні 5%. Цей показник – серед найвищих в Європі.

Микола Азаров все ще сподівається, що переговори з Росією увінчаються успіхом, і влада цієї країни санкціонує зниження ціни на газ для нашої країни. Однак, судячи з інтонації її останніх заяв, надія ця тане як березневий сніг. Якщо доведеться платити по 416 доларів за тис кубометрів, як записано в проекті держбюджету на наступний рік, то, за словами прем’єра, нічого не вдієш – будемо платити.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами